Maybelline Wooden Brown Ruj No. 745 ve Clay Crush Ruj No. 932Maybelline Wooden Brown Ruj No. 745 ve Clay Crush Ruj No. 932

Merhaba!
Sizlere bu yazıda uzun zamandır severek kullandığım iki Maybelline rujlardan bahsedeceğim.

Bahsedeceğim ilk ruj; Maybelline Color Sensational Wooden Brown Ruj No. 745. Günlük olarak kullanabileceğiniz, asla kurutmayan, aynı zamanda dudaklarınıza nem veren, hafif ıslak bitişli, dudak renginde harika bir ruj. Eğer isterseniz koyu göz makyajınızı dengelemek amacıyla da kullanabilirsiniz. (Kinda Sexy'nin muadili diyorlar)

Maybelline Wooden Brown Ruj No. 745 ve Clay Crush Ruj No. 932
Üstteki: Maybelline Wooden Brown Ruj No. 745
Alttaki: Maybelline Clay Crush Ruj No. 932

Bir diğer ruj ise: Maybelline Color Sensational Mat Clay Crush Ruj No. 932. Arkadaşımın "tam bir Mine Canan rengi" olarak tanımladığı ve gerçekten öyle olan kahve alt tonlu şeftali renginde bir ruj. Mat bitişli fakat dudaklarınızı asla kurutmuyor. Bittikçe stoklayacağım nadir makyaj ürünlerinden oldu kendisi.

Maybelline Wooden Brown Ruj No. 745 ve Clay Crush Ruj No. 932

Tek eksiği ise; rujları bir süre kullandıktan sonra yukarıda gördüğünüz gibi kenarlarından değdiği için izler kalıyor. Bunun haricinde makyaja ilk defa başlayacaklar dahil herkesin makyaj çantasında bulunması gereken günlük ve kurtarıcı iki ruj olarak kabul edebilirsiniz.


**

Okuduğunuz için teşekkürler! Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.


Sevgilerimle,

Snapchat ve InstaStories'ten takip etmeyi unutmayın; "minecanan"

Etiketler: , , , ,